Microsoft Windows 10 Home Aktywacja Telefoniczna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 64,99 zł 64.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Windows 10 Pro to znajomy system, prosty i pełen nowych funkcji pomocnych w organizowaniu pracy, zwiększaniu produktywności i zarządzaniu firmą. Zawiera wszystko, co oferuje Windows 10 Home, oraz dodatkowe funkcje do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia maszyn wirtualnych i innych zadań.


Kompatybilność Windows 10.
Windows 10 jest kompatybilny z programami działającymi w Windows 7 lub Windows 8/8.1. Twoje dokumenty i pliki są zachowywane, więc nie musisz się martwić, że utracisz część pracy.

Działa szybko i płynnie.
Windows 10 szybko startuje i szybko wznawia działanie, a aplikacje działają tak płynnie, że nawet starsze komputery pracują jak nowe. Nowa funkcja Oszczędzanie baterii pozwala pracować i bawić się dłużej niż kiedykolwiek.
Pełny spokój.

 

W skład oferty E-booka instalacji oprogramowania pakietu biurowego wchodzi:
-Błyskawiczna dostawa drogą internetową, zazwyczaj nieprzekraczającą 15 minut od opłacenia zamówienia
-W pełni legalny, oficjalny dostęp do oprogramowania Windows z rynku wtórnego (Odsprzedaż jest całkowicie legalna zarówno dla firm jak i osób prywatnych.)

-Dożywotni dostęp
-Instrukcję instalacji programu
-Wsparcie w instalacji

 

 

!! Klucza nie można użyć do ponownej aktywacji. !!

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym przez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego wykorzystania w postaci klucza aktywacyjnego produktu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na użytkowanie.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem produktu do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są używane wyłącznie w zakresie opisu produktu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa użytkowania należą do odpowiednich właścicieli praw autorskich.

Zgodnie z art.38 ustawy o Prawach Konsumenta z 30 maja 2014 roku sprzedawane treści cyfrowe (klucze, linki aktywacyjne, kody) nie podlegają zwrotowi. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność jedynie za dostarczenie oraz aktywacje produktu.

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl